Доктор Джуліанотті – професором хірургії

Written by on 10.03.2020

Prof. Pier Giulianotti MD, FACS
847-714-6680 text
ypavelko@uic.edu

Lloyd Nyhus Professor of Surgery Chief, Division of Minimally Invasive, General & Robotic Surgery, Vice Department Head University of Illinois at Chicago.

Він є професором хірургії та начальником відділу загальної, малоінвазивної та роботизованої хірургії в університеті Іллінойсу Чикаго. Отримав медичну освіту у найкращому італійському університеті “Нормале” в Пізі. Окрім офіційної резендатури по загальній хірургії, він закінчив дві додаткові резендатури в області торакальної та судинної хірургії. Вже досвідчений у лапароскопічній та відкритій хірургії, він прийняв виклик із впровадженням нової роботизованої хірургічної технології в 2000 році.

За останні 10 років він розробив найбільшу в світі програму роботизованої хірургії. Він провів понад 3000 малоінвазивних операцій.

Доктор Джуліанотті був першим у світі, який здійснив із застосуванням роботa складні процедури, такі як формальна резекція печінки, резекція легень та панкреатико-дуоденектомія. Наразі Джуліанотті вважається номером Один хірургом у світі.