Друга Ріка – Концерт в Чикаго

Event info
Date: 30.08.2019
Details

Компанія EVENT UA презентує – Американський Тур українського рок-гурту “ДРУГА РІКА”
Вперше у США!!!  Зустрічайте у своєму місті!
Збудувавши свою піраміду, гурт «Друга Ріка» вирушає в тур Америкою і Канадою на підтримку нового альбому.
Чудова нагода Почути наживо нові пісні українських рокерів!
Познайомитись із концертним звучанням сьомого студійного альбому «Друга Ріка» «Піраміда» протягом травня можна буде в 5 містах Америки і в одному місті Канади.
Для самих музикантів «Піраміди» — логічний результат двадцяти-однорічної історії музичних пошуків та експериментів. Кожен із яких, без сумніву, вплинув на створення цієї платівки.
Дев’ять самобутніх треків, що складаються разом у єдину лінію з довершеним сюжетом. Музична добірка, яка трек за треком розкриває та пояснює сприйняття світу зрілою людиною, а також найкращі пісні «Друга Ріка» за всі роки існування.
Готуйтеся до справжнього рок-н-рольного драйву та ловіть квитки на концерт у своєму місті!
17 травня – Philadelphia
18 травня – New York
19 травня – Cleveland
24 травня – Chicago
25 травня – Міннеаполіс
26 травня – Торонто
Детальніше про гурт: http://www.drugarika.com
Гурт створений на початку 1996 року в Житомирі. Грають у стилі поп-року з елементами нью-вейву, пост-панку, брит-попу та інді-року. Гурт неодноразово брав участь у головному українському фестивалі «Таврійські ігри». Пісні гурту тричі ставали «Піснею року» на однойменному телефестивалі. Також, ДР представляла Україну на міжнародних фестивалях в місті Гданськ (Польща, 2004) та «Слов’янський базар» (Білорусь, 2005). Починаючи з першого альбому, склад гурту майже не змінювався, за виключенням приходу до складу клавішника та бек-вокаліста — Шури (Гери) у 2003 році та виходу зі складу колективу бас-гітариста Віктора Скуратовського у 2014-му, якого замінив Андрій Лавриненко. Лідером гурту є Валерій Харчишин.